LADÍTKO je SEBE OBSLUHA

Naučím Vás 

praktickou techniku, díky které si sami uvolníte toxické emoce, negativní myšlenky a změníte stále se opakující nesmyslné projevy. Můžete si pomoc hned, bez čekání na pomoc druhých, bez čekání na termín setkání se mnou.

Naučíte se techniku na uvolnění, propojení a posílení. Uděláte něco jen Pro SEBE. Něco, co vás povzbudí a připomene, že jste milovaná bytost, která si zaslouží o sebe pečovat. 

Kdy si pomůžu LADÍTKEM?                                                                                                        Když se nacházím ve stavu, kdy mě nic nebaví, odkládám-nekonám, do všeho se nutím. Žádná radost ze života. Jsem unavený-á vším, co vidím, slyším a vnímám. 

Čeká mě důležité setkání, jednání. Je pro mne prospěšné, abych se pocitově připravil-a. 

Čekám na zprávu, reakci a nic nepřichází. Můj stres se stupňuje. 

Téma, můj zdravotní stav je mou každodenní starostí. Při jakémkoliv nepříjemném, bolavém projevu mého těla, si myslím, že jsem nemocný-á.

Potřebuji se soustředit, naučit se, pochopit, posílit paměť, rozhodnout se, co a jak dál ve svém životě. 

Myslím si nebo si říkám nahlas: nevím, nechci, nejde mi to, neumím to, nedokážu to, už je mi to jedno, už nemůžu, to se nedělá …..

Když se naučím techniku LADÍTKO, uvolním si toxické emoce, propojím si tělo, mysl a duši, posílím si sebevědomí, sebejistotu, sebedůvěru.

První téma na sebe odblokování na semináři je: Co mi brání v ochotě pomoc si sám-sama sobě? Která toxická emoce mně v tom brání? 

Technika LADÍTKO přináší do života každému z nás změny k lepšímu, povzbuzení, posílení, potěšení, pocit štěstí, klid a naplnění.

Dobrá zpráva je, že jste-li rodiči, pomůžete sobě i svým dětem. 

Na kurzu si vyberete notes a začnete do něj zapisovat příběhy ze sebe odblokování. Třeba za rok nebo dříve nebo později jej popíšete. Až pak budete blíže k tomu, aby jste proměnili LADÍTKO pro SEBE na LADÍTKO pro TEBE a pomáhali ostatním tak, jak jste pomohli sami sobě.

Zvu vás 


na 27. a 28.9. 2024 do KinezioCentra ve Znojmě


Potřebujeme:

  1. Čas pro sebe na učení, trénink, sdílení a dolaďování techniky.
  2. Setkáme se v pátek 27.9. od 17h do 20h.
  3. V sobotu 28.9. od 9h do 17h, dáme si hodinu na oběd.
  4. Ubytování na jednu noc dle vlastní volby.
  5. Podruhé se setkáme 7.2. 2025 v pátek od 16h a dopřejeme si čas na otázky a odpovědi. Od 17h budeme sdílet zkušenosti s novými zájemci. Setkání je dobrovolné, Můžete zůstat jak dlouho potřebujete, i v sobotu.


Připravím pro vás:

  1. skripta, notes, psací potřeby
  2. harmonizační cvičení
  3. zdravé mlsání, prospěšné nápoje


Kurzy:

27.9. - 28.9. 2024

7.2. - 8.2. 2025

Dáte-li dohromady skupinu do 10 účastníků ve svém bydlišti, ráda za vámi přijedu.

Klikněte na KONTAKT a můžete se přihlásit.